czwartek, 6 listopada 2014

Halloween

U nas to już tradycja, dynie zaczęłam wycinać dla dziewczynek. Jest to świetna okazja do spędzenia wspólnie czasu w październikowy wieczór , gorąco polecam! a oto efekty







Brak komentarzy:

Prześlij komentarz